ממליצים

שרון בן יקר
שרון בן יקר
קרא עוד
עורכת דין מעולה!!! טיפלה בתיק גירושין אי אפשר היה לבחור מישהי מקצועית יותר. מכירה את כל ההליכים ופועלת בצורה מקצועית אחראית ונבונה. זמינה תמיד למענה לכל בעיה. אין אצלה מצגות שווא והפרחת תקוות מיותרות יודעת לנתח את התיק ולהעמיד את המציאות באור הנכון. מסמנת מטרות ומשיגה את כולם. כל מה שהבטיחה היתה אמת לאמיתה וכל המטרות הושגו. לכל מי שצריך ייעוץ לא צריך להמשיך לחפש !
סיוון גץ
סיוון גץ
קרא עוד
אורטל ליוותה אותי במשך כמעט 7 שנים בדיני משפחה. מלבד הסכמים, דיונים וכל המסביב, תמיד נתנה הרגשה שהיא שם בשבילי. בכל שאלה - גם אם היא הכי קטנה, תמיד הרגשתי שיש תמיכה מלאה. אורטל תמיד ניסתה לעשות דברים בדרך השלום, בלי לוותר על הזכויות שלי והאמת שלי. תמיד ידעה להרגיע אותי (ומבטיחה לכם שהייתי לפעמים בלחץ), ותמיד הצליחה להשיג את התוצאה הכי מדויקת ונכונה עבורי. אם חשוב לכם יחס חם, מקצועי, מחבק, שעומדת על המטרות שלכם, אמיתית וכנה, היא הכתובת ❤ תודה!!!
אברי לזרוביץ
אברי לזרוביץ
קרא עוד
בשם לזרוביץ צילה ואברי ממליצים ומודים מקרב לב על הטיפול המסור והמקצועי ביותר שקיבלנו מעו"ד אורטל שמואל. הליווי שלה לאורך כל התהליך היה ללא פשרות תוך הפגנת הבנה רגשית שנסכה ביטחון שאנחנו בידיים הכי טובות שיש. התוצאות בסוף היו לשביעות רצוננו המלאה שהוכיחה שלא טעינו בבחירת הגורם המשפטי שייצג אותנו. עו"ד אורטל שמואל היוותה הטוב ביותר והלוואי שירבו כמותה.
אתי מרזוק
אתי מרזוק
קרא עוד
אורטל היקרה מעבר לזה שהיא חברה ברמה האישית היא עו"ד לעיניי משפחה מדהימה! ליוותה אותי ואת הגרוש בתהליך האישי שלנו, הפגינה מקצועיות רבה, אנושיות , שמה את כל הקלפים על השולחן מאחר ומכירה אישית את שני הצדדים ועידכנה כל אחד בזכויות ובחובות. בעלת יחס חם ,מכיל, אוהב מקצועית בטירוף, זמינה תמיד בכל רגע ובכל שלב ובכל שעה לכל שאלה ולכל התייעצות אין ספק שברגע שמציבה לעצמה מטרה ויעד היא גם משיגה אותו על הצד הטוב ביותר. ממליצה בחום על שירותיה...מבטיחה שלא תתחרטו!
רועי לזרוביץ
רועי לזרוביץ
קרא עוד
יחס טוב..אשת מקצוע מצויינת ממליץ עליה בחום!!! לכל מי שזקוק לעורכת דין תותחית בתחום
הקודם
הבא