אורטל עורכת דין

דיני משפחה

ההחלטה על פירוק התא המשפחתי וההבטחה להישאר ביחד עד סוף הימים, כבר פחות רלוונטית בדורנו, המשפחה היא אומנם המקום שבו כל אחד מאתנו אמור להרגיש במיטבו ולדעת ששם ידאגו לו הכי טוב שאפשר, אך בפועל לא תמיד זה מה שקורה. הסטטיסטיקה מדברת על זוג אחד מתוך שלושה אשר עלול למצוא עצמו על מדרגות בית הדין הרבני.

אם גם אתם מתמודדים היום עם מצב כזה, רוצים להתגרש, מנסים להגיע להחלטות שונות בנוגע למשמורת על הילדים או בכל סוגיה אחרת, אתם לא לבד. פעמים רבות כל מה שקשור לדיני משפחה הופך להיות מאוד רגיש ומורכב, מה שמסביר מדוע לא פעם רצוי יהיה לפנות לעורך דין מקצועי שיוכל לעזור לכם. לכן, בין אם אתם נמצאים היום בתחילת התהליך ובין אם אתם כבר בעיצומו, כדאי שתדעו: עורכי דין לענייני דיני משפחה תמיד יוכלו לעזור לכם, אז למה שלא תפנו אליהם עוד היום?

כיצד עוה״ד יסייע לכם?

בין אם מדובר על ענייני משפחה כמו: משמורת הילדים, מזונות, הסכם ממון/ גירושין, חלוקת רכוש, צוואה, ייפוי כוח מתמשך או כל נושא אחר שקשור לדיני משפחה, כדאי לדעת שפניה לעו״ד היא בחירה נכונה. זה לא במקרה שהגעתם לאתר של עוה״ד אורטל שמואל, שכן בכל מה שקשור לדיני משפחה היא והצוות שלה, יוכלו לתת לכם שירות נהדר. דרך המלך היא לפנות אל עורך דין עוד לפני שאתם יודעים בוודאות מה תרצו לעשות ובאיזו דרך תעדיפו לבחור ואילו אחרים באים עם דעה מגובשת מראש. כדאי שתדעו: בין אם ברור לכם שאתם רוצים להגיש תביעה לגירושין ובין אם אתם יודעים שתרצו להתגרש בהליך הסכמה, יש משמעות לשאלה איזה עו״ד ילווה אתכם.

בתהליכים שונים שקשורים לדיני משפחה אין ספק שלעוה״ד יש תפקיד מפתח, וזאת כיוון שלא פעם דיני משפחה עוסקים בנושאים מאוד רגישים.

עורכת דין שרואה את טובת לקוחותיה

בסופו של דבר, אם תחשבו על זה, מה שאנחנו באמת רוצים כשאנחנו פונים לעו״ד, זה לדעת שהוא ילחם למענו. לדעת שהוא יעשה הכול כדי שנקבל את הפיצוי שמגיע לנו או כדי לדעת שהעונש שאנחנו צפויים לקבל יהיה כמה שפחות חמור. לכן, אם אתם מחפשים עו״ד עם התמחות בדיני משפחה, עוה״ד אורטל שמואל היא הבחירה הנכונה עבורכם. התקשרו עוד היום, קבעו פגישה והתחילו לטפל בעניין שלכם בצורה נכונה. עם עו״ד מנוסה ואדיבה כמו עוה״ד אורטל שמואל תמיד תדעו שאתם בידיים טובות ושיש מי שיעזור לכם לכל אורך הדרך.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה ראשונה במשרדה התקשרו עוד היום, כי אין טעם לדחות עוד ועוד את הדברים.

דיני משפחה